Меню Multiplex Войти
Киев, Lavina IMAX Лазер
IMAX LASER
Закрыть

Похоже, Вы где-то в Далекой-далекой галактике или Средиземье:)

Пожалуйста, выберите
Ваш город и кинотеатр

Адрес СкайМолл

Выбрать

Похоже, Вы где-то в Далекой-далекой галактике или Средиземье:)

Пожалуйста, выберите
Ваш город и кинотеатр

Выбрать

Закрыть

Извините, система онлайн продажи билетов временно недоступна. Мы работаем над устранением проблемы. Вы по-прежнему можете приобрести билеты в кассе кинотеатра

Закрыть

Ваш заказ будет отменен

Однако эти места будут недоступны до 15 минут

Отмена
Остаться
Закрыть

Возможность покупки билетов онлайн появится в ближайшее время.

Почему? Закрыть
Закрыть

Ваше сообщение отправлено менеджеру компании. Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Закрыть

Рассчитывайся с Apple Pay
в приложении Multiplex -

получай попкорн в подарок!

Подробнее

* Для владельцев карт ПриватБанка

Войти
Город
Кинотеатр
Акция

Інклюзивні покази в Multiplex

Доступне кіно для кожного

Проводится
с 02.01.2024 по 31.12.2025
Кинотеатры

Киев:

Lavina IMAX Лазер Respublika Park IMAX Retroville ScreenX Проспект Караван Атмосфера Komod ЦУМ

Другие города (13)
Правила

Отримувати насолоду від перегляду фільму у кінотеатрі може не кожен. Тож ми вважаємо, що з кожною адаптацією версії фільму для наших глядачів з порушенням зору та слуху, ми робимо кінотеатри більш інклюзивними.


Тому, щоб забезпечити доступність відеоконтенту для незрячих і нечуючих друзів, ми радимо вам завантажити наступні додатки: Earcatch та Subcatch, Greta , MovieReading на свій мобільний телефон.
Ці платформи допоможуть насолоджуватись фільмами з аудіоверсіями на великому екрані Multiplex.

 

Earcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями зору дивитися кіно. На ньому розміщені звукоописи.
На додатку розміщені звукоописи до найпопулярніших доступних фільмів. Завантаживши потрібний, Ви можете вмикати його будь-де й будь-коли: наприклад, вдома або через навушники в кінотеатрі. Коли почнеться фільм, програма його «почує» та відтворить звукоопис із потрібного місця.

 

Subcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями слуху дивитися кіно. На ньому розміщені розгорнуті субтитри.
На додатку розміщені розгорнуті субтитри до найпопулярніших доступних фільмів. Завантаживши потрібні, Ви можете вмикати їх будь-де й будь-коли: наприклад, вдома або в кінотеатрі. Коли почнеться фільм, програма його «почує» та відтворить розгорнуті субтитри з потрібного місця

 
 
Greta — додаток, у якому можна обрати субтитри, звукоописи, чи посилений звук. Підходить і людям з порушенням слуху та  людям з порушенням зору.
 
 
 
MOVIEREADING — тут є і аудіодискрипції для людей з порушеннями зору, і субтитри для людей з порушеннями слуху. Принцип роботи такий, як і в інших додатках, але в MOVIEREADING не потрібно створювати обліковий запис.