Меню Multiplex Увійти
Київ, Lavina IMAX Лазер
IMAX LASER
Закрити

Схоже, ви десь у Далекій-далекій галактиці чи Середзем'ї :)

Будь ласка, оберіть
Ваше місто та кінотеатр

Адрес СкайМолл

Обрати

Схоже, ви десь у Далекій-далекій галактиці чи Середзем'ї :)

Будь ласка, оберіть
Ваше місто та кінотеатр

Обрати

Закрити

Вибачте, система онлайн продажу квитків тимчасово недоступна. Ми працюємо над вирішенням цієї проблеми. Ви як і раніше можете придбати квитки в касі кінотеатру

Закрити

Ваше замовлення буде скасовано

Проте ці місця будуть недоступні до 15 хвилин.

Скасувати
Залишитись
Закрити

Можливість покупки квитків онлайн з’явиться найближчим часом.

Чому? Закрити
Закрити

Ваше повідомлення надіслано менеджеру компанії. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Закрити

Розраховуйся з Apple Pay
в додатку Multiplex -

отримуй попкорн в подарунок!

Детальніше

* Для власникiв карток ПриватБанку

Увійти
Місто
Кінотеатр
Акція

Інклюзивні покази в Multiplex

Доступне кіно для кожного

Проводиться
з 02.01.2024 по 31.12.2025
Кінотеатри

Київ:

Lavina IMAX Лазер Respublika Park IMAX Retroville ScreenX Проспект Караван Outlet Атмосфера Komod ЦУМ

Інші міста (13)
Правила

Отримувати насолоду від перегляду фільму у кінотеатрі може не кожен. Тож ми вважаємо, що з кожною адаптацією версії фільму для наших глядачів з порушенням зору та слуху, ми робимо кінотеатри більш інклюзивними.


Тому, щоб забезпечити доступність відеоконтенту для незрячих і нечуючих друзів, ми радимо вам завантажити наступні додатки: Earcatch та Subcatch, Greta , MovieReading на свій мобільний телефон.
Ці платформи допоможуть насолоджуватись фільмами з аудіоверсіями на великому екрані Multiplex.

 

Earcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями зору дивитися кіно. На ньому розміщені звукоописи.
На додатку розміщені звукоописи до найпопулярніших доступних фільмів. Завантаживши потрібний, Ви можете вмикати його будь-де й будь-коли: наприклад, вдома або через навушники в кінотеатрі. Коли почнеться фільм, програма його «почує» та відтворить звукоопис із потрібного місця.

 

Subcatch — це безкоштовний застосунок, який допомагає людям із порушеннями слуху дивитися кіно. На ньому розміщені розгорнуті субтитри.
На додатку розміщені розгорнуті субтитри до найпопулярніших доступних фільмів. Завантаживши потрібні, Ви можете вмикати їх будь-де й будь-коли: наприклад, вдома або в кінотеатрі. Коли почнеться фільм, програма його «почує» та відтворить розгорнуті субтитри з потрібного місця

 
 
Greta — додаток, у якому можна обрати субтитри, звукоописи, чи посилений звук. Підходить і людям з порушенням слуху та  людям з порушенням зору.
 
 
 
MOVIEREADING — тут є і аудіодискрипції для людей з порушеннями зору, і субтитри для людей з порушеннями слуху. Принцип роботи такий, як і в інших додатках, але в MOVIEREADING не потрібно створювати обліковий запис.