Меню Multiplex Увійти
Київ, Lavina IMAX Лазер
IMAX LASER

Схоже, ви десь у Далекій-далекій галактиці чи Середзем'ї :)

Будь ласка, оберіть
Ваше місто та кінотеатр

Обрати

Закрити

Вибачте, система онлайн продажу квитків тимчасово недоступна. Ми працюємо над вирішенням цієї проблеми. Ви як і раніше можете придбати квитки в касі кінотеатру

Закрити

Ваше замовлення буде скасовано

Проте ці місця будуть недоступні до 15 хвилин.

Скасувати
Залишитись
Закрити

Можливість покупки квитків онлайн з’явиться найближчим часом.

Чому? Закрити
Закрити

Ваше повідомлення надіслано менеджеру компанії. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Закрити

Зв’яжіться з нами

Повернення квитків

Підтримка

Реклама

Кар’єра

Автоматичне повернення квитків

** ****

Перші 6 та останні 4 цифри

Я не маю всіх необхідних даних !!! Зверніть увагу, що оформити заявку на повернення можна не раніше, ніж через 10 хв після покупки. Повернути квитки можна до початку сеансу, та за умови якщо вони не були проскановані на вході в кінозал. Повернення коштів відбувається на ту ж саму карту, з якої здійснювався платіж протягом трьох днів. Швидкість зарахування повернення залежить від вашого банку.

Увага! Форма може не працювати при включеному AdBlock

Підтвердити
Скасувати

Перевірте правильність даних

Кінотеатр*

Номер замовлення*

Номер карти*

** ****

Виправити

Квитки повернуто!

Заявка прийнята в роботу, Service Desk зробив повернення транзакції. Гроші повернуться на картку протягом 31 дня. Будь-ласка чекайте або зверніться в банк, що випустив вашу карту.

Квитки не повернуто!

Помилка. Спробуйте ще раз через 10 хвилин.

Заявка на повернення квитків

На жаль, не вдалось повернути автоматично Ваші квитки. Будь-ласка, заповніть заявку для ручного повернення квитків

Якщи Ви не маєте всіх необхідних даних, будь ласка, заповніть цю форму для повернення квитка в ручному режимі

** ****

Перші 6 та останні 4 цифри

Некоректний email

Адреси email не співпадають

Увага! Форма може не працювати при включеному AdBlock

Скасувати

Дякуємо за звернення!

Ваша заявка успішно зареєстрована і буде оброблена протягом 24 годин.

Як тільки буде здійснено повернення коштів зі сторони Multiplex, на Ваш email надійде лист-підтвердження.

Зв’яжіться з нами

Прикріпленний файл

Увага! Форма може не працювати при включеному AdBlock

Надіслати

Зв’яжіться з нами

Прикрепленный файл

Увага! Форма може не працювати при включеному AdBlock

Надіслати

Доброго дня, !

Дякуємо, що звернулися в службу підтримки Multiplex.

Команда менеджерів розгляне ваше звернення і відповість на нього протягом 24 годин.

Контакт центр

0 800 505 333

Допомога

Увійти
Місто
Кінотеатр

Поширені питання

Вікові обмеження перегляду фільмів
 • Коли з'явиться розклад?

  Розклад на новий кінотиждень (четвер - середа) стає доступним на нашому сайті з понеділка по середу. Щоб не пропустити старт продажу квитків, рекомендуємо підписатися на сповіщення на сторінці фільму, який Вас цікавить.


  З актуальним розкладом сеансів завжди можна ознайомитись у нас на сайті та у мобільному додатку, обравши розділ "Зараз у кіно".


  Якщо виникатимуть додаткові запитання, Ви завжди можете зв'язатись з нами через форму зворотього зв'язку на сайті, у додатку, у соціальних мережах, або зателефонувати за номером нашої гарячої лінії 0 800 505 333
  Чекаємо на Вас в гості!

 • Тариф "Єдиний квиток"

  Тариф «Єдиний квиток» - це безкоштовний квиток на відвідування кінотеатру мережі «Мультиплекс» для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків.


  Скористатися безкоштовним квитком можна лише при наявності оригіналу документа «Єдиний квиток» затвердженного зразка.


  (Один «Єдиний квиток» затвердженого зразка = 1 квиток у кіно)  Тариф «Єдиний квиток» - не діє на допрем'єрні покази, прем'єри в перший уік-енд, (з четверга по неділю включно). На один сеанс фільму допускається відвідування не більше ніж 4-ма (чотирма) особами з «Єдиним квитком» одночасно при наявності вільних місць. Даний тариф передбачає відвідування однією особою не більше 8 (восьми) разів щомісяця лише на сектор «Good». (Контроль та виконання покласти на менеджера зміни)

  Групове або колективне відвідування кінотеатру по тарифу «Єдиний квиток» здійснюється лише за попередньою домовленістю керівників установ і організацій, на основі офіційного листа від установи.


  Кінотеатр надає право на групове відвідування сеансу за тарифом «Єдиний квиток» лише за підтвердженням відділу кінопрокату.

 • Які вікові обмеження діють у кінотеатрі?

  Згідно з новою редакцією Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, Кабінет Мініcтрів України визначив такі індекси глядацької аудиторії:


  «0» — загальна аудиторія, тобто перегляд фільму можливий без обмежень. Фільми розраховані для сімейного перегляду, однаково цікаві різним категоріям глядачів, незалежно від віку. Забороняється демонстрування будь-яких сцен, що містять натуралістичний показ жорстокості й насильства. Реалії складної дійсності повинні відображатися з максимальною умовністю.


  «12+» — фільм, перегляд якого дозволяється дітям від 12 років тільки у присутності батьків. Такі фільми можуть містити деякі сцени, які батьки вважатимуть неприйнятними для самостійного перегляду дітей.


  «16+» — фільм, перегляд якого забороняється особам віком до 16 років. Такі фільми можуть містити сцени з обмеженим ступенем насильства та жорстокості (бійки, застосування зброї без надмірного кровопролиття, обмежене зображення нещасного випадку або катастрофи, а також сцени, що включають короткі зображення оголеності, епізодичне використання ненормативної лексики).


  «18+» — фільм, перегляд якого забороняється особам віком до 18 років. Фільми можуть містити сцени насильства, жорстокості, зображення катастроф, жахів, відвертої оголеності, імітації інтимних стосунків. Кінотеатри можуть показувати такі фільми у будь-яку годину доби. 

 • Дитині менше 6-ти років, чи потрібно їй купувати квиток?

  Ні, купувати квиток не потрібно. Діти до 6-ти років проходять в зал безкоштовно без надання окремого місця. На сеанси в 3D форматі, дитині треба придбати 3D-окуляри за 20 грн онлайн або у касі кінотеатру.

 • Чи діє студентська або інша знижка?

  Наразі на сайті не можна дізнатись, чи діє знижка на конкретний сеанс. Загальна інформація про дію знижок розміщена в розділі "Акції та знижки".

Положення оферти
 • Пропозиція (оферта) про укладення договору купівлі-продажу товарів та надання послуг

  ПРОПОЗИЦІЯ (ОФЕРТА)
  ПРО УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ ТА НАДАННЯ ПОСЛУГ  Приватне акціонерне товариство «МУЛЬТІПЛЕКС-ХОЛДИНГ», пропонує (надає оферту) укласти договір купівлі-продажу Товару та надання Послуг на умовах і в порядку, які вказані нижче. Покупець, діючи з метою придбання Товару та отримання Послуг, приймає умови цієї пропозиції про укладення договору купівлі-продажу товарів та надання послуг (далі – Договір) на наступних умовах.  1. Загальні положення


  1.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) Приватного акціонерного товариства «МУЛЬТІПЛЕКС-ХОЛДИНГ»,  будь-якій фізичній особі (надалі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів та надання послуг. Зазначений договір є публічним, тобто згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців.


  1.2. Положення цієї пропозиції (оферти) визначають всі істотні умови Договору та є однаковими для всіх покупців.


  1.3. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів та надання послуг на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.


  1.4. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує погодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).


  1.5. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:


  а) Покупець цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами даної пропозиції (оферти);


  б) При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару та/або послуг) Покупець надає Продавцеві свою згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».


  Він дає дозвіл на збір, обробку, зберігання та використання своїх персональних даних на умовах, визначених Законом України "Про захист персональних даних". Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", йому відомий і зрозумілий.


  в) Він цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами «Правил відвідування кінотеатру мережі «МУЛЬТИПЛЕКС» та зобов’язується дотримуватись вище вказаних Правил.


     1. Терміни та визначення


  2.1. Продавець – Приватне акціонерне товариство «МУЛЬТІПЛЕКС-ХОЛДИНГ» , що є зареєстрованою  відповідно до законодавства України юридичною особою та знаходиться за адресою: 01021, м. Київ, вул. Інститутська, будинок 28. Код ЄДРПОУ 32850366, поточний рахунок № 260082552 в ПАТ «ПУМБ», МФО 334851,№ св-ва ПДВ: 200023951, ІПН 328503626552. Тел./факс: (044) 585-25-74/73


  2.2. Товар  та послуги - визначений Продавцем опис, щодо яких Продавцем визначається ціна, назва та асортимент, який розміщений на  електронному сервісі https://multiplex.ua


  2.3. Покупець – дієздатна фізична особа, яка здійснює замовлення Товарів та Послуг у Продавця з використанням Сервісу https://multiplex.ua на умовах даної публічної пропозиції (оферти).


  2.4. Замовлення – заявка Покупця на купівлю Товарів та надання Послуг, адресована Продавцю, яка оформлена і надана Продавцю за допомогою програмних засобів сервісу https://multiplex.ua.


  2.5. Сервіс https://multiplex.ua – сукупність даних, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера і  програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою https://multiplex.ua.


  2.6. Місце здійснення господарської діяльності Продавця – кінотеатри «МУЛЬТИПЛЕКС» («MULTIPLEX»), місцезнаходження яких визначена на Сервісі https://multiplex.ua в мережі Інтернет.


     1. Предмет договору купівлі-продажу товарів та надання послуг


  3.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цією пропозицією (офертою) про укладення договору купівлі-продажу товарів та надання послуг, продати, передати у власність Покупця Товар та надати послуги, на підставі Замовлення Покупця, а Покупець зобов'язується отримати такий Товар та/або Послуги та сплатити їх вартість у відповідності до умов Договору.


  3.2. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, передбачені законодавством, що регулює сферу правовідносин, які виникають і діють в процесі виконання договору, а також гарантує, що має право на реалізацію товару та надання послуг без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України і зобов'язується нести відповідальність у разі порушення прав Покупця в процесі виконання договору і реалізації товару та надання послуг.


  3.3. Покупець приймає умови цієї пропозиції (оферти) та укладає Договір в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку "Замовити" через Сервіс https://multiplex.ua або іншим способом, що означає підтвердження Покупця про ознайомлення з текстом цієї пропозиції (оферти) та згоду з її  умовами.  1. Порядок оформлення Замовлення  4.1. Покупець самостійно оформляє Замовлення через  Сервіс https://multiplex.ua шляхом додавання обраних Товарів та Послуг у "Кошик" шляхом натискання кнопки "Додати у кошик" або в інший спосіб та підтвердження прийняття цієї Пропозиції (оферти).
  4.2. Оформити Замовлення на Товари та Послуги можуть зареєстровані Покупці на Сервісі https://multiplex.ua  1. Ціна та порядок оплати  5.1. Актуальні ціни на кожен Товар та Послугу на дату здійснення Замовлення зазначаються на Сервісі  https://multiplex.ua. У випадку, якщо Товар або Послуга отримується Покупцем не в день здійснення Замовлення, ціни на Товар та Послуги можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.


  5.2. Загальна вартість Товару та Послуг, що надаються Покупцеві, зазначається у розрахункових та товаросупровідних документах, які надаються Продавцем  Покупцеві (або його Представнику) під час  отримання Товару та наданні Послуги у місце здійсненній господарської діяльності Продавця. Зазначені у цьому пункті документи є складовими частинами цього Договору.


  5.3. Ціна договору дорівнює сумі вартості всіх придбаних Товарів та наданих Послуг. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару та Послуг, наявних у відповідному місці здійснення господарської діяльності  Продавця на дату їх отримання.


  5.4. Покупець оплачує Замовлення за допомогою сервісу платіжних систем.


  5.5. При готівковій формі оплати Покупець зобов’язаний сплатити Продавцю ціну Товару та/або Послуг в момент їх одержання, якщо інше не передбачено домовленістю або договором між сторонами в місці здійснення господарської діяльності Продавця.


  5.6. Оплата товарів та послуг, що надаються сервісом https://multiplex.ua здійснюється в національній валюті України відповідно до цін і тарифів, встановлених на момент купівлі товарів або отримання послуг.


  5.7. У разі несплати, неповної оплати або несвоєчасної оплати, сервіс https://multiplex.ua залишає за собою право ненадання товару та/або послуг, призупинення або повне невиконання взятих на себе зобов’язань і при цьому не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення / дій.


  5.8. Товари та послуги гарантуються і надаються тільки по факту отримання оплати Продавцем.


  5.9. Ціна Товару та послуг, що вказана на Сервісі https://multiplex.ua, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.


     1. Порядок приймання-передачі Товару та надання Послуг.  6.1. Покупець зобов’язаний отримати Товар та/або Послуги за місцем здійснення господарської діяльності  Продавця, обраного ним при замовленні Товару та/або Послуг у строки, вказані при оформленні Замовлення. Покупець має можливість як самостійно звернутися до місця здійснення господарської діяльності Продавця з метою отримання та оплати Товару та/або Послуг, або ж уповноважити іншу особу на вчинення таких дій.


     1. Права та обов'язки Продавця  7.1. Продавець має право: самостійно в односторонньому порядку змінювати ціни на Товари та Послуги (в тому числі замовлений Покупцем), асортимент Товарів та Послуг.
  7.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінювати замовлення, в тому числі повністю або частково відмовитись від виконання Замовлення, у випадку відсутності Товару або Послуги.


  7.3. Продавець зобов’язаний забезпечити та гарантувати відповідність якості Товару та Послуг вимогам якості на території України.
  1. Права та обов'язки Покупця  8.1. Покупець має право:  • Отримати Товар та/або Послугу в місці ведення господарської діяльності Продавця самостійно, або ж з залученням представника. 

  • Відмовитися від приймання Товару та надання Послуги у випадку невідповідності їх характеристик раніше замовлених.

  • Користуватися іншими правами згідно положень чинного законодавства України.


  8.2. Покупець зобов’язаний:  • Надавати Продавцю достовірну, правдиву та коректну інформацію, у тому числі при реєстрації на Сервісі https://multiplex.ua.

  • Оплачувати Товар та/або Послуги згідно розрахункових документів за зазначеною у них ціною.

  • Дотримуватись встановлених «Правил відвідування кінотеатру мережі «МУЛЬТИПЛЕКС».  1. Відповідальність сторін


  9.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів та/або Послуг, попередньо замовлених на Сервісі https://multiplex.ua та придбаних у Продавця.


  9.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

  9.3. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.

  9.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна або воєнні дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил, обмеження імпорту та експорту, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону і надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими на те органами.  1. Строк дії Договору


  10.1. Договір вважається укладеним з моменту оформлення та підтвердження Покупцем Замовлення на Сервісі https://multiplex.ua та діє до прийняття та повної оплати Товару та/або Послуг Покупцем.


  10.2. Одностороння зміна умов цього Договору не допускається, за виключенням зміни ціни та асортименту Товару та Послуг Продавцем, як зазначено в цьому Договорі.  1. Інформаційні повідомлення  11.1. Реєструючись на Сервісі https://multiplex.ua, Покупець дає Продавцю згоду на отримання інформаційних повідомлень від Продавця та його партнерів, що діють на підставі договору з Продавцем, за допомогою служб коротких повідомлень (SMS) та/або електронної пошти.


  11.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, написавши повідомлення на електронну адресу multiplex.ua  1. Правила використання матеріалів, розміщених на Сервісі https://multiplex.ua  12.1. Сервіс https://multiplex.ua містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші матеріали, що охороняються законом, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

  12.2. Весь зміст на Сервісі https://multiplex.ua охороняється законодавством України.

  12.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сервісі https://multiplex.ua, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або відступленні, створювати похідні продукти та ін.


     1. Інші умови  13.1. Укладений згідно даної пропозиції договір купівлі-продажу товару та надання послуг вважається укладеним на території України і таким, що діє в рамках законодавства України.
  13.2. Укладений згідно даної пропозиції договір купівлі-продажу товару та надання послуг набирає чинності з моменту оформлення та підтвердження Замовлення та діє до моменту повного виконання зобов’язань сторін за ним.


  13.3. Недійсність будь-якого пункту або частини договору, укладеного згідно даної пропозиції, не призводить до недійсності договору в цілому


  13.4. Усі спори, що виникають між Покупцем і Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Продавець можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства України.


  13.4. Продавець має право вносити зміни в текст цієї пропозиції на власний розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція пропозиції завжди доступна на  Сервісі https://multiplex.ua.


  13.5. Відсутність підписаного між Продавцем і Покупцем примірника договору, укладеного згідно даної пропозиції, на паперовому носії з підписами сторін,  не є підставою визнання цього договору не укладеним. Проведення підтвердження замовлення на  Сервісі https://multiplex.ua у відповідності із здійсненим Покупцем Замовленням на  Сервісі https://multiplex.ua вважається акцептом Покупця (відповідно до ст. 642 і гл. 54 Цивільного кодексу України) і є моментом набрання чинності договору купівлі-продажу товарів та надання послуг.


  13.6. При виникненні претензій/пропозицій  Покупець може звернутися за телефоном:  0800 505 333 або електронною поштою  customercare@multiplex.ua 


  Приватне акціонерне товариство «МУЛЬТІПЛЕКС-ХОЛДИНГ»  


  Юридична адреса: 01021, м. Київ, вул. Інститутська, 28  


  Фактична .адреса: 03035, м. Київ, вул. В.Липківського, 45, офіс 707, Бізнес-Центр “НЕСТ”


  Код ЄДРПОУ 32850366


  п/р № 260082552 в ПАТ «ПУМБ», МФО 334851


  № св-ва ПДВ: 200023951, ІПН 328503626552


  Тел./факс: (044) 585-25-74/73


   

 • Чи будуть показувати фільм в моєму місті?

  У розділі сайту "Скоро на екранах" розміщені всі анонси фільмів з датою виходу в прокат. Якщо цікавого вам фільму немає в розділі, можливо, він не буде йти в мережі кінотеатрів Multiplex або його прокат ще не затверджений.

Купівля та повернення квитків
 • Як повернути квитки придбані в касі кінотеатру?

  Повернути квитки можна до початку сеансу, та за умови якщо вони не були проскановані на вході в кінозал. 


  Повернення квитків придбаних в касі кінотеатру здійснюється безпосередньо в касі кінотеатру.


  При купівлі квитків за готівку - повертаються готівкові кошти, при оплаті квитків банківською карткою - кошти повертаються на картку, з якої здійснювалася оплата.


   


  Для здійснення повернення коштів в касі необхідно надати: квитки, чек і паспорт (водійські права). 


   


  Необхідно заповнити бланк заяви та акт про повернення коштів - ці документи надасть касир.

 • Як повернути квитки придбані на сайті чи в додатку?

  Повернути квитки можна до початку сеансу, та за умови якщо вони не були проскановані на вході в кінозал. 


  Повернення коштів відбувається на ту ж саму карту, з якої здійснювався платіж протягом трьох днів. Швидкість зарахування повернення залежить від вашого банку.


  Повернути кошти можна одним із способів:


  — у мобільному додатку, натиснувши в меню на розділ “Повернення квитків”;


  — на сайті через форму, зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 505 333 (цілодобово, дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні) чи написати нам на пошту.


   

 • Скільки коштує квиток?
  Ціна квитка залежить від кінотеатру, формату, часу та дня тижня. Усі ціни в нашому розкладі є актуальними. Щоб дізнатись ціну квитка, потрібно обрати цікавий вам фільм і день та клікнути на час сеансу. Ціна буде вказана над схемою залу.
Політика конфіденційності
 • Політика конфіденційності

  Положення про конфіденційність


  ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО  «МУЛЬТІПЛЕКС-ХОЛДИНГ» як оператор веб-сайту https://www.multiplex.ua усвідомлює, що безпека Вашої приватної інформації, пов’язаної з використання нашого веб-сайту є предметом особливої уваги. Ми дуже серйозно ставимось до захисту Ваших персональних даних. Саме тому ми б хотіли, щоб Ви знали, яку інформацію ми обслуговуємо і від якої відмовляємося. Цим положенням про конфіденційність ми б хотіли поінформувати Вас про наші заходи безпеки.


   


   


  Збір даних


  Ви можете скористатися нашим веб-сайтом, не розкриваючи свої персональні дані. Від Вас не вимагається персональна інформація, як умова використання нашого веб-сайту, окрім випадків, коли необхідно забезпечити Вас послугами на Ваш запит. Коли Ви використовуєте наш веб-сайт, ми зберігаємо дані на наших серверах в цілях безпеки. Ці дані можуть включати назву вашого провайдера Інтернет-послуг, назву веб-сайту, яким Ви скористалися, щоб зайти на наш веб-сайт, а також веб-сайти, які Ви відвідували з нашого сайту і вашу ІР-адресу. Ці дані, можливо, сприяють Вашій ідентифікації, але ми не переслідуємо таку мету. Час від часу, ми використовуємо ці дані для статистичних цілей, але забезпечуємо анонімність кожного індивідуального користувача з тим, щоб особу не можна було ідентифікувати. У тих випадках, коли персональні дані надаються іншим особам для забезпечення Вас послугами за Вашим замовленням, чи для інших цілей, санкціонованих вами, ми покладаємося на технічні й організаційні засоби для гарантування безпеки даних, згідно з відповідними положеннями про безпеку даних.


   


  Збір і обробка персональних даних


  Ми збираємо персональні дані тільки тоді, коли Ви їх нам надаєте шляхом реєстрації, заповнення форм або відправки повідомлень електронною поштою з метою оформлення замовлень на товари чи послуги, направлення заявок чи запитів щодо матеріалів, які Ви замовляєте, а також в інших подібних ситуаціях, коли ви направляєте нам інформацію.


  База даних і її зміст залишаються в нашій компанії і зберігаються в процесорах даних чи серверах, які функціонують від нашого імені і контролюються нами. Ваші персональні дані в жодному разі не будуть передаватися нами чи нашими агентами для використання третіми сторонами, окрім випадків, коли Ви надаєте свою згоду чи коли це вимагається, згідно із законом.


  Ми повністю контролюємо і відповідаємо за використання будь-яких персональних даних, які Ви надаєте нам. Ми гарантуємо, що будуть вжиті всі відповідні заходи захисту персональних даних.


   


  Цілі використання


  Дані, які ми збираємо, будуть використовуватися виключно з метою забезпечення Вас необхідними товарами або послугами або ж для інших цілей, санкціонованих Вами, окрім випадків, передбачених законодавством.


  Купуйчи або бронюючи квитки на сайті Multiplex ви автоматично даєте згоду на отримання персональних пропозицій або рекламних повідомлень на вказані контакти. 


   


  Право на доступ і внесення змін


  Ви маєте право переглянути і внести будь-які зміни у персональні дані, що зберігаються у нашій системі, якщо вважаєте, що дані застаріли чи є неправильними. Ви маєте право в будь-який час відкликати свою згоду на використання ваших персональних даних у майбутньому.


  В такому разі, надішліть повідомлення електронною поштою на адресу, зазначену у вихідних даних чи зв’яжіться з нами за адресою, що подається нижче:


  loyalty@multiplex.ua


   


  Зберігання даних


  Ми зберігаємо персональні дані лише упродовж необхідного для нас періоду часу з тим, щоб надавати вам послуги, які ви замовляєте чи на які Ви дали свою згоду, окрім випадків, передбачених законодавством.


   


  Використання Cookies


  На деяких веб-сайтах застосовуються так звані Cookies (спеціальні Інтернет маркери), які допомагають нам покращити ефективність використання вами нашого веб-сайту. Cookies є ідентифікаторами, які наш веб-сервер може відправити на Ваш комп'ютер для того, щоб ідентифікувати комп'ютер, який використовується упродовж сеансу. Більшість браузерів налаштовані на прийняття цих Cookies в автоматичному режимі. Крім того, Ви можете дезактивувати збереження Cookies або налаштувати свій браузер для прийняття інформації до того, як Cookies будуть збережені на Вашому комп'ютері. Перед тим, як Cookies збережуться на Вашому комп'ютері не лише на час сеансу з наступним автоматичним стиранням з пам’яті, але й упродовж довшого терміну, ми направимо Вам повідомлення про встановлення відповідних Cookies.


   


  Безпека


  ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО  «МУЛЬТІПЛЕКС-ХОЛДИНГ використовує технічні й організаційні заходи безпеки для захисту Ваших даних від маніпуляцій, втрати, руйнування або стороннього доступу. Будь-які персональні дані, які надаються Вами, у процесі пересилки захищаються, щоб унеможливити можливе несанкціоноване використання Ваших даних третіми сторонами. Наші заходи безпеки постійно модернізуються на основі нових технологічних розробок.


   


  Неповнолітні


  Визнаючи важливість захисту конфіденційної інформації стосовно неповнолітніх , ми не збираємо, не обробляємо і не використовуємо на нашому веб-сайті ніяку інформацію, що стосується неповнолітньої осіб без попередньої, належним чином оформленої згоди законного представника такої неповнолітньої особи. Такий законний представник має право, відповідно до запиту, переглянути інформацію, надану неповнолітньою особою та/чи вимагати знищення такої інформації.


   


  Контактна інформація


  Будь ласка, у разі виникнення будь-яких проблем, питань або пропозицій, зверніться до насза адресою: loyalty@multiplex.ua


   

Правила роботи кінотеатрів
 • Правила відвідування кінотеатру Multiplex

  ПРАВИЛА РОБОТИ КІНОТЕАТРУ «МУЛЬТИПЛЕКС» (ТОВ "М-Кіно")


   


  ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


  Дані правила розроблені у відповідності до Цивільного Кодексу України, Закону України «Про кінематографію» та Закону України «Про захист прав споживачів».


  Дані правила обов’язкові для дотримання всіма Відвідувачами мережі кінотеатрів «МУЛЬТИПЛЕКС».


     1. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ КІНОТЕАТРУ МЕРЕЖІ «МУЛЬТИПЛЕКС»:


  1.1. Фільми, що демонструються в різних форматах, позначаються наступними значками: 2D, 3D, Twins, IMAX, ScreenX тощо.


  1.2. Для перегляду фільмів у форматі 3D обов’язково необхідно мати при собі персональні 3D-окуляри. У разі відсутності 3D окулярів Відвідувач може придбати їх в касі кінотеатру або онлайн.


  1.3. Продані в касі квитки підлягають поверненню або обміну виключно за наявності чеку на придбання квитків у касі кінотеатру. 


  1.4. Для оформлення повернення квитків, придбаних онлайн, необхідно заповнити форму на сайті, в розділі «Допомога» → «Купівля та повернення квитків» або в додатку в розділі «Повернення квитків».  


  1.5. Продані квитки підлягають поверненню тільки в наступних випадках: відміни сеансу (форс-мажор), ненадання інформації про вікові обмеження на перегляд фільму, заміни фільму або неякісної демонстрації з вини кінотеатру. При цьому, якщо Відвідувач прийняв рішення з якоїсь причини повернути квитки, рекомендуємо звернутися в касу до початку сеансу, щоб інші Відвідувачі могли скористатися цими місцями й відвідати кіносеанс.


  1.6. Обмін квитка на наступний сеанс здійснюється в межах еквівалентної вартості квитка за наявності чеку придбання.


  1.7. У разі запізнення Відвідувача на сеанс, неприбуття на кіносеанс чи відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку кінофільму, квитки на цей сеанс не підлягають обміну або поверненню до каси.


     1. УМОВИ ВІДВІДУВАННЯ КІНОЗАЛІВ:


  2.1. Відвідувачі допускаються на територію кінотеатру тільки за наявності придбаного квитка та незчитаного QR-коду (не погашеного). Скануванню підлягають квитки в паперовому (друкованому) або електронному вигляді.


  2.2. Відвідувачі повинні зберігати квитки (електронні/паперові) для контролю до кінця сеансу. Кінотеатр не зобов'язаний допускати Відвідувача на сеанс у випадку втрати квитка.


  2.3. Відвідувач має можливість придбати квиток протягом 20 хвилин після початку сеансу та пройти до кінозалу протягом 30 хвилин після початку сеансу за наявності придбаного квитка на сеанс та незчитаного QR-коду.


  2.4. Відвідувач має право перебувати лише на тому сеансі, на який було придбано квиток.


  2.5. Адміністрація кінотеатру має право вимагати у Відвідувача пред'явити квиток під час сеансу для здійснення додаткового контролю.


  2.6. У разі виходу Відвідувача із кінозалу під час сеансу, співробітник кінотеатру має право перевірити його квиток при поверненні до кінозалу, у разі відсутності квитка співробітник кінотеатру має право не допускати до кінозалу.


  2.7. Квиток вважається недійсним при відсутності QR-коду.


  2.8. Займати місця в залі необхідно згідно з нумерацією ряду та місця, зазначених у квитку.


  2.9. У залі заборонено пересідати на інші місця під час сеансу.


  2.10. У залах кінотеатру категорично забороняється проводити фото та відеозйомку, користуватися будь-якою записуючою апаратурою відповідно до Закону України «Про державну підтримку кінематографії України», Закону України «Про авторське право і суміжні права», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України.


  2.11. Перебуваючи в кінозалі, рекомендовано переводити мобільний телефон у режим без звуку, щоб не заважати іншим Відвідувачам.


  2.12. Категорія осіб, затверджених адміністрацією, має можливість придбати квитки зі знижкою/за зниженою ціною (за наявності відповідних документів).


  2.13. Передбачені пільги можуть бути скасовані відповідно до вказівки власника прав (ліцензії) на прокат фільму, про що кінотеатр повідомляє шляхом розміщення оголошення на офіційному сайті компанії.


     1. ЗАБОРОНЕНО:


  3.1. Перебування на території кінотеатру осіб, що мають ознаки алкогольного та/або наркотичного сп'яніння.


  3.2. Проносити до кінотеатру вогнепальну, газову та/або холодну зброю, спеціальні засоби, вибухові пристрої та піротехніку, газові балончики та пневматичну зброю. Виняток становлять працівники правоохоронних органів Збройних Сил України та Національної Гвардії України, які мають табельну зброю та відвідують кінотеатр з метою виконання службових обов'язків.


  3.3. Згідно із Законом України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», забороняється палити. Також забороняється палити електронні цигарки, IQOS, Vape та інше в кінозалі та на території кінотеатру, крім спеціально відведених для паління місць на території торгово-розважального центру (надалі - ТРЦ).


  3.4. Смітити й розкидати різні предмети (упаковки, жувальні гумки, серветки тощо).


  3.5. Знаходитись на території кінотеатру з тваринами.


  3.6. Перебування на території кінотеатру в нічний час (з 22:00 до 6:00), а також на сеансах, що закінчуються після 22:00 до 6:00, осіб, молодших за 16 років, без супроводу батьків, або осіб, що їх замінюють згідно із законодавством.


  3.7. Нецензурно лаятися, грати в азартні ігри, агресивно поводитися, порушувати тишу, використовувати предмети, що створюють шумовий ефект та заважають відпочинку інших Відвідувачів кінотеатру. Працівники кінотеатру мають право самостійно або із залученням представників служби охорони вивести правопорушників із кінозалу або кінотеатру, а також викликати поліцію для усунення правопорушення. У такому разі кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем Квитка.


  3.8. Створювати перешкоди в роботі співробітникам кінотеатру, входити до службових та технічних приміщень.


  3.9. Проносити до кінозалу великогабаритні речі. У випадку наявності у Відвідувача великої сумки чи пакету, працівники кінотеатру, з метою безпеки, мають право вимагати залишити сумки чи пакет у камері схову.


  3.10. Згідно з постановою КМУ "Про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів" №1315 від 17.08.1998 р. визначені такі індекси глядацької аудиторії:


   


      «12+» — індекс,  що  встановлюється  для  фільмів, перегляд яких можливий дітьми від 12 років тільки в присутності батьків у зв’язку з тим, що такі фільми можуть містити деякі сцени, які батьки вважатимуть неприйнятними для самостійного перегляду дітей.
     «16+» —  індекс,  що  встановлюється  для  фільмів,  перегляд  яких  забороняється  особам віком до 16 років.


     «18+» — індекс, що встановлюється для фільмів, перегляд яких забороняється особам віком до 18 років.


   


  3.11. Проносити до кінозалу їжу типу: fast food, піца, японська їжа, кулінарія супермаркетів і т.п. та міцні алкогольні напої.


  3.12. Відвідувати кінотеатр у робочій формі та/або брудному одязі.


  3.13. Використовувати пересувний транспорт у фойє кінотеатру та кінозалах, а саме: гіроскутери, моноколесо, візки для перевезення продуктів харчування та побутових товарів тощо.


     1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІДВІДУВАЧІВ КІНОТЕАТРУ:


  4.1. Відвідувачі кінотеатру зобов’язані дбайливо ставитись до майна кінотеатру, не допускати його пошкодження та знищення, зокрема не робити написів на майні кінотеатру. У разі нанесення збитків майну кінотеатру, Відвідувач відшкодовує суму збитків у повному обсязі.


  4.2. Співробітник бару при продажу алкогольних напоїв (крім безалкогольного пива), має право перевірити в покупця паспорт або інші документи, що підтверджують вік покупця (якщо виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку). У разі відмови покупця надати такий документ, продаж алкогольних напоїв (крім безалкогольного пива) такій особі забороняється.


  4.3. У разі придбання неякісних  продовольчих товарів Відвідувач має право звернутися до адміністрації кінотеатру протягом 14 календарних днів з вимогою про повернення грошових коштів за неякісні продукти харчування.


  4.4. У разі знаходження Відвідувачами кінотеатру підозрілого предмету (сумка, згорток, пакет, пакунок, валіза тощо) на території кінотеатру, останні повинні негайно повідомити про таку знахідку адміністрації або охороні кінотеатру.


     1. ДОПОВНЕННЯ І РОЗ'ЯСНЕННЯ:


  5.1. Купуючи квиток на перегляд фільму, Відвідувач підтверджує, що він ознайомлений та погоджується з Правилами роботи кінотеатру та інформацією про фільм.


  5.2. Кінотеатр згідно ЗУ «Про рекламу» має право демонструвати рекламу перед початком фільму.


  5.3. Відвідувачі кінотеатрів мережі «МУЛЬТИПЛЕКС» самостійно несуть відповідальність за збереження власних речей. У разі їх втрати адміністрація та працівники кінотеатру не несуть відповідальність за їх втрату та не відшкодовують вартість зниклих речей.


  5.4. Речі до гардеробу приймаються виключно за наявності квитків на фільм. Пакети, парасольки, рюкзаки на зберігання не приймаються. Адміністрація не несе відповідальність за збереження речей, залишених у верхньому одязі. У випадку втрати гардеробного жетону, речі видаються за умови детального опису власником речі та за умови надання прізвища, ім’я по батькові, контактного телефону, та пред'явленні документу, що посвідчує особу*.


  5.5. Адміністрація кінотеатру «МУЛЬТИПЛЕКС» не несе відповідальності за можливий дискомфорт для очей під час перегляду сеансу в 3D-форматі. Якщо у Відвідувача є проблеми із зором, йому необхідно отримати консультацію лікаря, перш ніж відвідувати кіносеанс.


  5.6. Якщо Відвідувач користується окулярами, то 3D-окуляри або 3D-кліпси рекомендуємо одягати поверх на окуляри з діоптріями.


  5.7. 3D-окуляри можуть бути використані лише для перегляду 3D-фільмів у 3D-кінозалі.


  5.8. Кінотеатри мережі «МУЛЬТИПЛЕКС» надають можливість відвідувати кінозали за спеціальною ціною зі знижкою учням та студентам, за умови наявності відповідного посвідчення (учнівського квитка (або документу, що його замінює) та студентського квитка денної форми навчання). Продаж квитків зі знижкою можливий лише в касі кінотеатру. При демонстрації одного студентського квитка знижка надається на один квиток.


  5.9. Відвідування кіносеансів дітям до 6 років може бути безкоштовним, якщо дитина не займає додаткового крісла в кінозалі. На одного дорослого передбачено одне безкоштовне місце для дитини до 6 років. У випадку відвідування фільму без вікових обмежень неповнолітніми особами, супроводжуючий має бути не молодше 14 років. 


  5.10. Мінімальний вік неповнолітньої особи, яка самостійно може відвідувати сеанси без вікового обмеження, становить 14 років.


  5.11. Кінотеатр залишає за собою право здійснювати фото і відеофіксацію з метою запобігання камкордингу, вчинення правопорушень та кримінальних злочинів, а також - забезпечення безпеки Співробітників, Відвідувачів кінотеатру та Глядачів.


  5.12. Відвідувачі кінотеатру перед придбанням квитка на перегляд фільму, зобов’язані ознайомитись з інформацією про фільм та рекомендаціями щодо вікових обмежень глядацької аудиторії. У разі недотримання Відвідувачами кінотеатру рекомендацій за віковими обмеженнями, кінотеатр не несе будь-якої відповідальності й уся відповідальність покладається на батьків або осіб, що їх замінюють.


  5.13. Підписуючи Договір оферти, Відвідувач погоджується з Правилами роботи мережі кінотеатрів Мультиплекс, і згідно з Законом України «Про захист персональних даних», надає згоду на обробку персональних даних, а саме: назви, місцезнаходження, реєстраційних даних (коду ЄДРПОУ, номеру державної реєстрації у ЄДР), інформації щодо системи оподаткування (ІПН, реєстраційного номеру облікової картки платника податків, номеру свідоцтва про статус платника ПДВ), банківських реквізитів, електронних ідентифікаційних даних (IP-адреса, телефон, e-mail), прізвища, ім’я по батькові, особистого підпису та інших даних. 


  5.14. Відвідувач може вносити свої пропозиції та зауваження, зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 505 333, через зворотній зв’язок на сайті multiplex.ua або через сервіс моментального зв’язку «Sarafan».


   


  6. Правила відвідування кінотеатру під час введення обмежувальних протиепідемічних заходів в помаранчевій та червоній зонах.


  Дані правила розроблені на підставі Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рішень державної, регіональних, місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


  Положення цього розділу встановлюють правила відвідування кінотеатру під час введення обмежувальних протиепідемічних заходів на території регіонів, на яких установлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки та/або у випадку запровадження посилених заходів контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів інших рівнів епідемічної небезпеки рішеннями регіональних та/або місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (помаранчева зона, червона зона), та є обов’язковими для всіх відвідувачів.


  6.1 Відвідувач, купуючи квиток, у тому числі онлайн через сайт https://multiplex.ua або офіційний застосунок Multiplex, погоджується із даними Правилами та розуміє, що для відвідування кінотеатру, обов’язково має дотримуватись положень цих Правил.


  6.2 Відвідування кінотеатру можливе виключно за наявності у Відвідувача, крім осіб, які не досягли 18 років, довідки (сертифіката) про негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (тобто зелений сертифікат вакцинації), негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).


  6.3 Співробітник кінотеатру має право попросити пред’явити вищезазначені документи у відвідувача (в електронному та/або в надрукованому вигляді).


  6.4 Відвідувач зобов'язаний пред'явити співробітнику кінотеатра документ, вказаний у п. 2 цього розділу, способом достанім для ідентифікації документа співробітником кінотеатру.


  6.5 Якщо відвідувач відмовляється пред'явити сертифікат/довідку співробітнику кінотеатру, вважається, що такі документи не надані. У такому випадку, співробітник має право відмовити відвідувачу у наданні послуг та не пропускати до кінотеатру.


   


  * Стосується кінотеатрів, де є гардероб.

 • Правила відвідування кінотеатру в червоній зоні карантину

  В містах, в яких діють карантинні обмеження червоної зони, ми можемо приймати глядачів лише за наявності "зеленого" COVID-сертифікату або негативного ПЛР тесту, або експрес тест який був зроблений не більш як за 72 години до відвідування кінотеатру. Особи, які не досягли 18 років, можуть відвідувати кінотеатр без вищезазначених сертифікатів та тестів. Беріть ваш COVID-сертифікат в електронному та/або в надрукованому вигляді та приходьте дивитись кіно безпечно.

Программа єПідтримка в Multiplex
 • Чи приймаєте ви карту єПідтримка?

  Так, ви можете розрахуватись картою єПідтримка за будь-які послуги мережі Multiplex.

 • Оплату можливо провести тільки онлайн?

  Ви можете провести оплату як онлайн так і в касі кінотеатру.

 • Чи можна оплатити продукцію бару?

  Ви можете розрахуватись картою єПідтримка за будь-які послуги мережі Multiplex, в тому числі за продукцію бару (окрім алкогольних напоїв).

 • Чи можна оформити повернення замовлення, при оплаті картою єПідтримка?

  Так, звісно. Повернення оформлюється так само, як і при оплаті звичайною банківською карткою. Відповіді на всі питання можете знайти на офіційному сайті Дія: https://e-aid.diia.gov.ua/#places

Не знайшов відповідь на своє питання?

Постав своє запитання
або 0 800 505 333 Цілодобово