Меню Multiplex Увійти
Київ, Lavina IMAX Лазер
IMAX LASER
Закрити

Схоже, ви десь у Далекій-далекій галактиці чи Середзем'ї :)

Будь ласка, оберіть
Ваше місто та кінотеатр

Адрес СкайМолл

Обрати

Схоже, ви десь у Далекій-далекій галактиці чи Середзем'ї :)

Будь ласка, оберіть
Ваше місто та кінотеатр

Обрати

Закрити

Вибачте, система онлайн продажу квитків тимчасово недоступна. Ми працюємо над вирішенням цієї проблеми. Ви як і раніше можете придбати квитки в касі кінотеатру

Закрити

Ваше замовлення буде скасовано

Проте ці місця будуть недоступні до 15 хвилин.

Скасувати
Залишитись
Закрити

Можливість покупки квитків онлайн з’явиться найближчим часом.

Чому? Закрити
Закрити

Ваше повідомлення надіслано менеджеру компанії. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Закрити

Розраховуйся з Apple Pay
в додатку Multiplex -

отримуй попкорн в подарунок!

Детальніше

* Для власникiв карток ПриватБанку

Увійти
Місто
Кінотеатр
Акція

Спеціальні тарифи школярам, студентам, пенсіонерам та людям з інвалідністю!

Відпочивай разом з MULTIPLEX!

Проводиться
з 02.01.2024 по 31.12.2024
Кінотеатри

Київ: Акція не діє в цьому місті

Інші міста (1)
Правила

ПРАВИЛА ПРОДАЖУ КВИТКІВ ЗА ТАРИФАМИ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ, СТУДЕНТІВ, ШКОЛЯРІВ,  ПЕНСІОНЕРІВ ТА ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ (сектор GOOD*) 

 

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ**:

Особливий тариф для дошкільнят/школярів/студентів/пенсіонерів - це знижка у розмірі  10 грн від стандартної вартості квитка на сеанси і тільки на місця сектору GOOD. Тарифи діють після першого вікенду прокату фільму та не сумуються з іншими акціями.

Особливий тариф для людей з інвалідністю - це мінімальна ціна, зазначена в договорі з правовласником фільму. Знижка «Люди з інвалідністю» діє на усі сеанси, починають діяти після першого вікенду прокату фільму.

 

Спеціальний тариф надається студентам тільки стаціонарної форми навчання, і тільки при наявності оригінального студентського квитка, виданого ВНЗ України (1 студенський квиток = 1 квиток у кіно зі знижкою).

 

Акційний тариф для школярів надається при наявності учнівського квитка або документа, що його замінює (1 учнівський квиток = 1 квиток у кіно зі знижкою)

 

Тариф «Дитячий» діє виключно на фільми з віковим обмеженням ЗА (0+) та надає вибір: або батьки тримають дітей на руках і не оплачують квиток, або ж купують дитині квиток по тарифу мінус 10 грн. 

 

Квитки по тарифу «Пенсіонер» можна придбати лише при наявності пенсійного посвідчення, що посвідчують особу та підтверджують її статус (1 пенсійне посвідчення = 1 квиток у кіно зі знижкою).

 

Квитки по тарифу «Люди з інвалідністю» можна придбати лише при наявності відповідного посвідчення, що посвідчують особу та підтверджують її статус (1 посвідчення = 1 квиток у кіно зі знижкою).

 

Квитки для людей з порушенням опорно-рухової системи безкоштовні при наявності відповідного посвідчення, що посвідчують особу та підтверджують її статус (1 посвідчення = 1 квиток у кіно). Акція діє лише в кінотеатрах, у яких передбачені спеціальні місця для даної категорії людей**


 

Важливо.

Продаж квитків за тарифами «Дитячий», «Школяр», «Студент», «Пенсіонер» та «Люди з інвалідністю» відбувається виключно через каси кінотеатрів.

 
* Місця сектору GOOD - це класичні комфортні крісла для перегляду фільмів.

** Ціна за акційним тарифом  не може бути нижче мінімальної ціни, зазначеної в договорі з правовласником фільму.