Меню Multiplex Увійти
Київ, Lavina IMAX Лазер
IMAX LASER

Схоже, ви десь у Далекій-далекій галактиці чи Середзем'ї :)

Будь ласка, оберіть
Ваше місто та кінотеатр

Обрати

Закрити

Вибачте, система онлайн продажу квитків тимчасово недоступна. Ми працюємо над вирішенням цієї проблеми. Ви як і раніше можете придбати квитки в касі кінотеатру

Закрити

Ваше замовлення буде скасовано

Проте ці місця будуть недоступні до 15 хвилин.

Скасувати
Залишитись
Закрити

Можливість покупки квитків онлайн з’явиться найближчим часом.

Чому? Закрити
Закрити

Ваше повідомлення надіслано менеджеру компанії. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Закрити

Розраховуйся з Apple Pay
в додатку Multiplex -

отримуй попкорн в подарунок!

Детальніше

* Для власникiв карток ПриватБанку

Увійти
Місто
Кінотеатр
Улюблений кінотеатр у Вашому телефоні
Акції та знижки
Акція

Запасайся попкорном

Купуйте квитки у додатку Multiplex картою Mastercard® та отримуйте промокод 25 грн на попкорн

Проводиться
з 01.09.2021 по 30.09.2021
Кінотеатри

Київ:

ЦУМ Lavina IMAX Лазер Проспект Атмосфера Komod Караван Outlet Retroville

Інші міста (13)
Правила

Купуйте квитки у додатку Multiplex карткою Mastercard® та отримуйте промокод "25 грн на попкорн"

 

Для участі в акції необхідно:

  • відкрити (або встановити та відкрити) мобільний додаток Multiplex на вашому смартфоні
  • придбати у додатку один або більше квитків за допомогою карти Masterсard через опцію "платіжні картки"
  • промокод буде надіслано після оплати повідомленням у Viber або смс.
  •  активувати промокод потрібно показавши його бармену кінотеатру.
  • обрати улюблений попкорн для перегляду кіно!

 

Перелік позицій попкорну, на які розповсюджується акція можна знайти у Додатку 2 після тексту офіційних правил.

Якщо у замовленні буде декілька позицій попкорну, промокод діятиме лише на одну з них.

 

Акція триватиме з 1 по 30 вересня 2021 року, промокоди можна буде використати до 5 жовтня.

 

Важливо:

- акція не діє, якщо користувач здійснив оплату за допомогою "Apple Pay" та "Google Pay"

- у акції беруть участь усі кінотеатри мережі Multiplex, окрім: "Промінь" (Луцьк), "Любава" (Черкаси), "Дніпро Плаза" (Черкаси).

 

З усіма деталями можна ознайомитись нижче в "Офіційних правилах та умовах Акції"

До зустрічі в Multiplex!

 

 

----------------------------------

Офіційні правила та умови Акції
«Купуйте квитки в додатку Multiplex з Mastercard
та отримуйте можливість придбання попкорну по акційній ціні»

(надалі – Правила, Акція)

 

1. Терміни та визначення

1.1. «Акція» – це Акція, яка проводиться Організатором та Партнером, визначення яких міститься в Розділі 2 цих Правил.
1.2. «Картка» – це платіжна картка, емітована на території України банківською установою під брендом Mastercard®, з логотипом та голограмою Mastercard® International або будь-якої компанії цієї групи, з функціями, пов’язаними з цією торговельною маркою.
1.3. «Учасник Акції» – дієздатна фізична особа, яка є держателем Картки, придбала квитки до кінотеатру на фільм через мобільний додаток Multiplex за допомогою картки Mastercard®, виконала умови цих Правил та отримала акційний QR-код «Промокод Masterсard 25». Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Організатор та/або Партнер Акції не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.
Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
• особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилося 18 років;
• особи, які не виконали умови цих Правил.
1.4. «Правила» – ці правила Акції, разом з будь-якими можливими змінами та доповненнями, затвердженими Організатором та опублікованими у встановленому цими Правилами порядку.
1.5. «Сайт» – інтернет-сайти Акції за адресами https://www.mastercard.ua та https://multiplex.ua.
1.6. «Мобільний додаток» – програмне забезпечення Multiplex, призначене для роботи на смартфонах, планшетах та інших мобільних пристроях.

 

2. Організатор, Виконавець та Партнер Акції, місце та строки проведення Акції

2.1. Організаторами та Виконавцями Акції є ТОВ «М-КІНО» та ПрАТ «Мультіплекс-Холдинг» (далі – Організатор), яке знаходиться за адресою: 04050, Україна, м. Київ, вул Глибочицька 32в та 01021, Україна, м. Київ, вул. Інститутська, 28, відповідно.
2.2. Партнером Акції є Представництво “Мастеркард Юроп СА” в Україні (надалі - Партнер), яке знаходиться за адресою: 01030, Україна, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404а.
2.3. Акція проводиться на всій території України з 01 вересня 2021 по 30 вересня 2021 р. включно (далі – Період проведення Акції) в усіх кінотеатрах Мультиплекс (Додаток 1) за винятком кінотеатра в місті Луцьк (кінотеатр «Промінь») та кінотеатрів в місті Черкаси (кінотеатри «Любава» та «Дніпро Плаза»), а також за винятком тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил.

 

3. Порядок та умови участі в Акції

3.1. Участь в Акції означає повну згоду Учасника Акції з усіма умовами цієї Акції.
3.2. Для участі в Акції протягом усього Періоду проведення Акції Учаснику Програми необхідно чітко дотримуватися таких умов цієї Акції:
• бути держателем Картки до Періоду проведення Акції або протягом Періоду проведення
Акції;

• завантажити Мобільний додаток Multiplex до Періоду проведення Акції або протягом Періоду проведення Акції;
• у період дії Акції здійснити оплату від одного і більше квитків до кінотеатру на фільм через мобільний додаток Multiplex карткою Mastercard®, використовуючи спосіб оплати «Платіжні картки».шляхом введення даних картки aбо через Masterpass (під «оплатою квитків» розуміється здійснення платіжної операції однією транзакцією; кількість придбаних квитків за однією транзакцією не впливає на кількість акційних промокодів); за одну оплату (транзакцію) учаснику акції надається один акційний промокод;
• чітко дотримуватися умов цих Правил.
3.3. Не відповідають умовам участі в акції наступні платіжні операції:
• платіжні операції, здійснені до 00:00 01.09.2021 р. або після 23:59 30.09.2021 р. за київським часом;
• платіжні операції здійсненні іншими картками, відмінними від Картки;
• операції з безконтактної оплати за допомогою смартфону та смарт-годинника (через Apple Pay, Google Pay і тд.);
• оплати в мобільному додатку Multiplex, через спосіб оплати – Apple Pay, Google Pay;
• оплати на сайті https://multiplex.ua.
3.4. Учасники Акції можуть додатково ознайомитися з умовами Акції на сайтах https://www.mastercard.ua, https://multiplex.ua, та в мобільному додатку Multiplex.
3.5. Кожна Платіжна операція, яка повністю відповідає правилам Акції, кодується і надходить до бази Платіжних операцій Акції (далі – База Акції), які зберігаються у Організатора.
3.6. Організатор та/або Партнер не вступають у будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Організатор та/або Партнер не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

 

4. Фонд Заохочень Акції та умови їх отримання

4.1. Фонд Заохочень Акції: акційний QR-код «Промокод Masterсard 25» для кожного учасника Акції, який виконав умови акції зазначені в п. 3.2 цих Правил. Кількість заохочень обмежена.
4.2. Акційний QR-код «Промокод Masterсard 25» буде відправлений учаснику в смс- або viber-повідомленні на номер за допомогою якого було придбані квитки та надаватиме можливість його власнику придбати разово одну із акційних позицій (за умови її наявності на барі в мережі кінотеатрів Multiplex) за спеціальною ціною, що становитиме на 25,00 (двадцять п’ять) грн. менше він аналогічної неакційної позиції у продажу. Акційні позиції передбачені Додатком 2 цих Правил із меню бару кінотеатру мережі Мультиплекс (Додаток 1), крім кінотеатрів, що вказані в п. 2.3 Правил.
4.3. Щоб придбати акційну позицію по спеціальній ціні, акційний QR-код «Промокод Masterсard 25» необхідно надати працівнику бару кінотеатру мережі Мультиплекс. Після сканування QR-коду «Промокод Masterсard 25» на вибрану акційну позицію буде надана можливість на придбання вибраної акційної пропозиції за мінусом 25,00 грн. У випадку, якщо в переліку товарів в чеку буде декілька акційних позицій, промокод може бути використаний лише на одну із них.
4.4. Організатор/Партнер не несуть ніякої відповідальності за подальше використання Заохочень Акції після їх одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатись ними з будь-яких причин, а також за можливі наслідки їх використання.
4.5. За Правилами Акції один Учасник Акції має право приймати участь в Акції необмежену кількість разів.
4.6. Якщо Учасник Акції не має можливості/бажання отримати Заохочення Акції з причин, які не залежать від Організатора/Партнера, Організатор/Партнер не сплачують такому Учаснику Акції жодних компенсацій, у тому числі грошових, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення Акції.
4.7. У разі відмови Учасника Акції від отримання Заохочення Акції з будь-яких причин, вважається, що він відмовляється від будь-якого права на його отримання. У такому випадку Учасник Акції не має права вимагати від Організатора або Партнера Акції будь-якої компенсації. Грошовий еквівалент Заохочення Акції не видається.
4.8. Заміна Заохочення Акції будь-яким іншим не допускається. Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягають. При цьому Учасник Акції не має права на одержання від Організатора/Партнера Акції будь-якої компенсації.
4.9. Учасник Акції не може передавати право на отримання Заохочення Акції іншим особам на підставах, передбачених чинним законодавством України.

 

5. Інші умови
5.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими офіційними правилами Акції. Порушення Учасником Акції / або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Заохочення Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора/Партнера та/або залучених ними третіх осіб будь - якої компенсації.
5.2. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» Учасникам Акції повідомляється:
5.2.1. володільцем персональних даних Учасників Акції є Організатор Акції ПрАТ «Мультіплекс-Холдинг»;
5.2.2. персональні дані Учасників Акції обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин та рекламних відносин;
5.2.3. з метою обробки персональних даних, яка вказана в п. 5.2.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, контактний номер телефону;
5.2.4. з персональними даними будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;
5.2.5. розпорядником персональних даних Учасників є Організатор, йому надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;
5.2.6. персональні дані Учасників Акції без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення їх можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана в п. 5.2.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників Акції без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;
5.2.7. персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені Виконавцем у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
5.2.8. Учасники Акції можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних, письмово надіславши Володільцю персональних даних запит на адресу, яка вказана в цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції / отримання Заохочення Акції.
5.2.9. Учасники Акції володіють усіма правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
5.3. Беручи участь у цій Акції, кожен Учасник Акції надає згоду Організатору/Партнеру на обробку його персональних даних в обсязі й на умовах, які вказані в п. 5.2. цих Правил.
Додаткові відомості про захист даних див. у розділі Повідомлення про Конфіденційність Акції на сайті https://www.mastercard.ua.
5.4. Організатор/Партнер Акції не несе відповідальності в разі настання обставин непереборної сили, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Партнера Акції обставини.
5.5. Учасники Акції мають право на отримання Заохочення Акції тільки у випадку, якщо ними було дотримано всі вимоги цих Правил.
5.6. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил та/або
питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
5.7. Організатор/Партнер не несуть відповідальності за неотримання Учасником Акції Заохочення Акції з причин, які не залежать від Організатора / Партнера.
5.8. У разі відмови Учасника Акції від отримання ним Заохочення Акції будь-які претензії Учасника Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором /Партнером.
5.9. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Організатор/Партнер не зобов’язані листуватися з потенційними учасниками й надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Учасників Акції на умовах Акції, чи будь-яких інших подібних питань про цю Акцію.
5.10. Організатор /Партнер Акції має право внести зміни до умов цих Правил шляхом розміщення нової редакції правил на Сайті Акції. Правила затверджені Організатором Акції та діють протягом тривалості Акції.
5.11. Організатор/Партнер має право залучати до проведення окремих частин Акції третіх осіб.
5.12. Організатор Акції несе відповідальність:
- за кодування платіжних операцій, визначених п. 3.5. цієї Акції;
- за порядок та/або формування списку платіжних операцій, які здійснені Учасниками Акції протягом Періоду проведення Акції.


Додаток 1
до офіційних умов Акції
«Купуйте квитки в додатку Multiplex з Mastercard
та отримуйте можливість придбання попкорну по акційній ціні»

1. Київ ТРЦ «Lavina Mall» (ул. Берковецкая, 6Д)
2. Київ ТРЦ «Комод» (вул. А. Шептицького, 4А
3. Київ ТРЦ «Проспект» (вул. Г. Хоткевича, 1В)
4. Київ ТРЦ «Атмосфера» (вул. Столичне шоссе, 103)
5. Київ ТРЦ «Караван» (вул. Лугова, 12)
6. Київ ТРЦ «Ретровіль» (пр-т Правди, 47)
7. Днiпро ТРЦ «Караван» (вул. Нижньоднiпровська, 17)
8. Днiпро ТРЦ «Dafi IMAX» (бульвар Зоряний, 1А)
9. Житомир ТРЦ «Глобал UA» (вул. Київська, 77)
10. Запоріжжя ТРЦ «Аврора» (пр. Соборний, 83/85)
11. Кривий Ріг ТРЦ «Вікторі Плаза» (вул. Лермонтова, 37)
12. Кривий Ріг ТРЦ «UNION» (вулиця Героїв АТО, 30г)
13. Львiв ТРЦ «Victoria Gardens» (вул. Кульпарківська, 226 А)
14. Львів ТРЦ «Spartak» (вул. Гетьмана Мазепи, 1 Б)
15. Маріуполь ТРЦ «Порт Сітi» (Запорізьке шосе, 2)
16. Миколаїв ТРЦ «Сіті Центр» (пр. Центральний, 98)
17. Одеса ТРЦ «Gagarinn Plaza» ( вул. Генуезька, 5/2)
18. Одеса ТРЦ «Riviera» (Південна дорога, 1, Фонтанка, Одеська область)
19. Полтава ТРЦ «Екватор» (вул. Ковпака, 26)
20. Харкiв ТРЦ «Dafi» (вул. Героїв Праці, 9)
21. Харків ТРЦ «Nikolsky» (вул. Пушкінська, 2а)
22. Херсон ТРЦ «Фабрика» (вул. Залаегерсег, 18)
23. Хмельницький ТРЦ «Оазис» (вул. Степана Бандери, 2А)
24. Чернігів ТРЦ «Hollywood»( вул. 77-ї Гвардійської дивізії, 1В)

25. Київ ТРЦ "Цум" (вул. Хрещатик, 38)

 

Додаток 2 до офіційних умов Акції
«Купуйте квитки в додатку Multiplex з Mastercard
та отримуйте можливість придбання попкорну по акційній ціні»

Попкорн:
Попкорн Банан великий
Попкорн Банан малий
Попкорн Банан середній
Попкорн бекон великий
Попкорн бекон малий
Попкорн бекон середній
Попкорн карамель великий
Попкорн карамель малий
Попкорн карамель середній
Попкорн Краб великий
Попкорн Краб малий
Попкорн Краб середній
Попкорн мікс бекон+сир великий
Попкорн мікс бекон+сир малий
Попкорн мікс бекон+сир середній
Попкорн мікс Карамель+Банан великий
Попкорн мікс Карамель+Банан малий
Попкорн мікс Карамель+Банан середній
Попкорн сир великий
Попкорн сир малий
Попкорн сир середній
Попкорн сіль великий
Попкорн сіль малий
Попкорн сіль середній
Попкорн сметана-кріп великий
Попкорн сметана-кріп малий
Попкорн сметана-кріп середній
Попкорн Супер Карамель Пряна, 1л
Попкорн Супер Карамель Солена, 1л
Попкорн Супер Карамель,1л
Попкорн СуперСир великий
Попкорн СуперСир малий
Попкорн СуперСир середній
Попкорн Трюфель великий
Попкорн Трюфель малий
Попкорн Трюфель середній

 

Відгуки про акцію Запасайся попкорном

comments powered by HyperComments